Bec LED COB GU10, 7W, 230V, 4000K -18,39 RONb.v., corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, gu10luminam.roSimilar cu Bec LED COB GU10, 7W, 230V, 4000K -
Bec LED Philips GU10/4, 7W/230V 4000K18,09 RONphilips, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, gu10luminam.roSimilar cu Bec LED Philips GU10/4, 7W/230V 4000K
SET 3x bec LED Nordlux GU10/4, 7W/230V 4000K31,90 RONnordlux, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, gu10luminam.roSimilar cu SET 3x bec LED Nordlux GU10/4, 7W/230V 4000K
Bec LED Philips Pila PAR16 GU10/4, 7W/230V 4000K14,29 RONphilips, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, gu10luminam.roSimilar cu Bec LED Philips Pila PAR16 GU10/4, 7W/230V 4000K
Bec LED dimabil Osram PAR16 GU10/3, 7W/230V 4000K CRI 9024,90 RONosram, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, gu10luminam.roSimilar cu Bec LED dimabil Osram PAR16 GU10/3, 7W/230V 4000K CRI 90
Bec LED Paulmann 28720 GU10/6, 5W/230V 2700K11,99 RONpaulmann, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, gu10luminam.roSimilar cu Bec LED Paulmann 28720 GU10/6, 5W/230V 2700K
Bec dimmabil LED SMOKY VINTAGE Philips T65 E27/6, 5W/230V 4000K60,90 RONphilips, corpuri de iluminat, becuri, becuri led, becuri led e27luminam.roSimilar cu Bec dimmabil LED SMOKY VINTAGE Philips T65 E27/6, 5W/230V 4000K