Philips - Hue ESAL bandă LED RGBW dimabilă 5m LED/15, 3W/230V 2200-6500K317,90 RONphilips, sisteme de led si accesoriiluminam.roSimilar cu Philips - Hue ESAL bandă LED RGBW dimabilă 5m LED/15, 3W/230V 2200-6500K
Bandă LED dimabilă 3m STRIPE-Z LED/13, 5W/24V 2700-6500K Eglo 99684400,00 RONeglo, corpuri de iluminat, led, benzi led – benzi cu diode, benzi led 230 vluminam.roSimilar cu Bandă LED dimabilă 3m STRIPE-Z LED/13, 5W/24V 2700-6500K Eglo 99684
Philips Hue FLUX - bandă LED RGBW dimabilă pentru exterior, 5 m, 30 W, 230 V, 2200-6500 K, IP67791,90 RONphilips, sisteme de led si accesoriiluminam.roSimilar cu Philips Hue FLUX - bandă LED RGBW dimabilă pentru exterior, 5 m, 30 W, 230 V, 2200-6500 K, IP67