Aplică LED LED/6, 5W/230V 2700K111,00 RONb.v., lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Aplică LED LED/6, 5W/230V 2700K
Aplică LED LED/13, 5W/230V 2700K negru/auriu142,90 RONb.v., lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Aplică LED LED/13, 5W/230V 2700K negru/auriu
Bec LED vintage ST64, E27, 20W, 230V, 2700K -32,90 RONb.v., corpuri de iluminat, becuri, becuri led, becuri led e27luminam.roSimilar cu Bec LED vintage ST64, E27, 20W, 230V, 2700K -
Paulmann 70666 - LED 20W IP44 bandă baie 3m 2700K 230V dimabilă121,90 RONpaulmann, corpuri de iluminat, led, benzi led – benzi cu diode, benzi led autoadeziveluminam.roSimilar cu Paulmann 70666 - LED 20W IP44 bandă baie 3m 2700K 230V dimabilă