Top Light TEXAS XL - iluminat LED pentru baie, 12W, 230V, IP44304,90 RONtop light, lampa baieluminam.roSimilar cu Top Light TEXAS XL - iluminat LED pentru baie, 12W, 230V, IP44
Top Light Yukon MAX - Iluminare LED pentru oglindă de baie, 16W, 230V, IP44245,90 RONtop light, lampa baieluminam.roSimilar cu Top Light Yukon MAX - Iluminare LED pentru oglindă de baie, 16W, 230V, IP44