Spot pentru sistem de șină monofazat PIPE, 1x GU10, 10W, 230V, alb67,90 RONdonoci, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Spot pentru sistem de șină monofazat PIPE, 1x GU10, 10W, 230V, alb
Lustră suspendată pe cablu pentru sistem de șină PIPE, 3x GU10, 10W, 230V, neagră329,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lustră suspendată pe cablu pentru sistem de șină PIPE, 3x GU10, 10W, 230V, neagră
Zuma Line 3565 - Spot pentru sistem de șină TUBE, 6 x GU10, 35 W, 230 V, alb451,90 RONzuma line, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Zuma Line 3565 - Spot pentru sistem de șină TUBE, 6 x GU10, 35 W, 230 V, alb