Osram - Spot LED încastrat SPOT TWIST, 10W, 230V, 3000K, diam. 9, 3 cm, alb142,90 RONosram, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Osram - Spot LED încastrat SPOT TWIST, 10W, 230V, 3000K, diam. 9, 3 cm, alb
Osram - Spot LED încastrat SPOT TWIST, 5W, 230V, 4000K, Ø 7 cm, alb/negru121,90 RONosram, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Osram - Spot LED încastrat SPOT TWIST, 5W, 230V, 4000K, Ø 7 cm, alb/negru
Osram - Spot încastrat SPOT TWIST LED, 10 W, 230 V, Ø 9, 3 cm, alb/argintiu142,90 RONosram, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Osram - Spot încastrat SPOT TWIST LED, 10 W, 230 V, Ø 9, 3 cm, alb/argintiu
Osram - Spot încastrat TWIST LED, 10W, 230V, 4000K, Ø 9, 3 cm, alb142,90 RONosram, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Osram - Spot încastrat TWIST LED, 10W, 230V, 4000K, Ø 9, 3 cm, alb