LED spot încastrat 20W 230V 3000/4000/6400K pr.16, 5 cm alb152,91 RONdonoci, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu LED spot încastrat 20W 230V 3000/4000/6400K pr.16, 5 cm alb
LED spot încastrat 20W 230V 3000/4000/6400K Ø16, 5 cm negru160,90 RONdonoci, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu LED spot încastrat 20W 230V 3000/4000/6400K Ø16, 5 cm negru
LED spot încastrat 28W 230V 3000/4000/6400K Ø20 cm alb231,90 RONdonoci, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu LED spot încastrat 28W 230V 3000/4000/6400K Ø20 cm alb
LED spot încastrat 28W 230V 3000/4000/6400K Ø20 cm negru216,10 RONdonoci, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu LED spot încastrat 28W 230V 3000/4000/6400K Ø20 cm negru
LED spot încastrat 12W 230V 3000/4000/6400K pr. 12 cm alb102,90 RONdonoci, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu LED spot încastrat 12W 230V 3000/4000/6400K pr. 12 cm alb