Spot LED de perete Eglo 780447 SABADELL 1xGU10/2, 8W/230V 3000K alb58,90 RONeglo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Spot LED de perete Eglo 780447 SABADELL 1xGU10/2, 8W/230V 3000K alb
Aplica de perete tip spot LED, 2W, 230V, 3000K, alb92,90 RONdonoci, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Aplica de perete tip spot LED, 2W, 230V, 3000K, alb
Aplică LED de perete cu port USB, 8W, 230V, 3000K, alb204,90 RONdonoci, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Aplică LED de perete cu port USB, 8W, 230V, 3000K, alb
Brilagi - Aplică de perete LED LINEAR, 12W, 230V, 3000K, IP65, 50 cm, alb, CRI 90286,90 RONbrilagi, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Brilagi - Aplică de perete LED LINEAR, 12W, 230V, 3000K, IP65, 50 cm, alb, CRI 90
Aplică LED Globo 41926W SALLO LED/12W/230V 3000K/6000K261,90 RONglobo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Aplică LED Globo 41926W SALLO LED/12W/230V 3000K/6000K
Ideal Lux - Spot încastrat NOVA, LED 12W, 230V, Ø10 cm, alb428,90 RONideal lux, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Ideal Lux - Spot încastrat NOVA, LED 12W, 230V, Ø10 cm, alb
Redo 01-1627 - Spot LED UTO, 12W, 230V, Ø 12 cm, alb245,90 RONredo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Redo 01-1627 - Spot LED UTO, 12W, 230V, Ø 12 cm, alb