Briloner 2040-022 - Spot LED RGB dimabil 2xLED/3, 3W/230V cu DO80,90 RONbriloner, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Briloner 2040-022 - Spot LED RGB dimabil 2xLED/3, 3W/230V cu DO
Eglo 94181 - LED Spot MONTALE 2xLED/5, 4W/230V80,90 RONeglo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Eglo 94181 - LED Spot MONTALE 2xLED/5, 4W/230V
Eglo 95629 - LED Lampa spot SALTO 2xLED/5, 4W/230V162,90 RONeglo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Eglo 95629 - LED Lampa spot SALTO 2xLED/5, 4W/230V
Spot LED dimabil MELITO 2xLED/5, 4W/230V Eglo 39574263,90 RONeglo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Spot LED dimabil MELITO 2xLED/5, 4W/230V Eglo 39574
Briloner - Panou LED aplicat 22W/230V 4000K 20x58 cm alb266,90 RONbriloner, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Briloner - Panou LED aplicat 22W/230V 4000K 20x58 cm alb
Brilo - Plafonieră LED CTS, 21W, 230V, 3000/4000K, Ø 37 cm, crom mat101,90 RONbrilo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilo - Plafonieră LED CTS, 21W, 230V, 3000/4000K, Ø 37 cm, crom mat