Spot LED BRACIA 2xLED/5, 5W/230V negru Philips204,90 RONphilips, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Spot LED BRACIA 2xLED/5, 5W/230V negru Philips
Spot LED de perete de exterior Prezent 28210A AKARA 2xLED/5W/230V IP65 negru154,90 RONprezent, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Spot LED de perete de exterior Prezent 28210A AKARA 2xLED/5W/230V IP65 negru
Osram - Spot LED încastrat SPOT TWIST, 5W, 230V, 4000K, Ø 7 cm, alb/negru121,90 RONosram, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Osram - Spot LED încastrat SPOT TWIST, 5W, 230V, 4000K, Ø 7 cm, alb/negru
Spot LED dimabil STAR 2xLED/4, 5W/230V Philips266,90 RONphilips, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Spot LED dimabil STAR 2xLED/4, 5W/230V Philips
Spot LED BRACIA 2xLED/5, 5W/230V alb Philips282,00 RONphilips, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Spot LED BRACIA 2xLED/5, 5W/230V alb Philips
Aplică LED de exterior B.K. Licht 1184 2xLED/3, 5W/230V IP44 4000K111,90 RONb.k. licht, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Aplică LED de exterior B.K. Licht 1184 2xLED/3, 5W/230V IP44 4000K
Eglo 96787 - LED Lampa spot VEDRA 2xLED/3, 5W/230V80,90 RONeglo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Eglo 96787 - LED Lampa spot VEDRA 2xLED/3, 5W/230V
Rabalux 6672 - LED Lampa spot DAKOTA 2xLED/4, 5W/230V175,90 RONrabalux, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Rabalux 6672 - LED Lampa spot DAKOTA 2xLED/4, 5W/230V
Eglo 96912 - LED Lampa spot VEDRA 1 2xLED/3, 5W/230V59,90 RONeglo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Eglo 96912 - LED Lampa spot VEDRA 1 2xLED/3, 5W/230V