SET 2x bec LED Philips G4/1, 8W/12V 2700K37,90 RONphilips, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, g4luminam.roSimilar cu SET 2x bec LED Philips G4/1, 8W/12V 2700K
Bec HALOSTAR G4 pentru cuptor, 10 W, 12 V, 2700 K - Osram11,39 RONosram, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, g4luminam.roSimilar cu Bec HALOSTAR G4 pentru cuptor, 10 W, 12 V, 2700 K - Osram