Redo 01-1796 - Lustră LED pe cablu TORSION LED/40W/230V bronz
Redo 01-1889 - Lustră LED dimabilă pe cablu TORSION LED/29W/230V Ø 55 cm, bronz
luminam.ro
Redo 01-4360 - Lustra LED reglabilă suspendată pe cablu TORSION LED/40W/230V, albă
luminam.ro
Redo 01-1891 - TORSION Lustru LED dimabil pe cablu, LED/35W/230V, Ø 75 cm, finisaj bronz
Redo 01-4362 TORSION - lustră LED dimmabilă suspendată pe cablu, 40W/230V, neagră
Redo 01-4361 - Lustru LED dimmabil suspendat pe cablu TORSION LED/40W/230V auriu
Redo 01-1795 - Lustră LED dimabilă suspendată pe cablu TORSION, 40 W, 230 V, albă
Redo 01-4365 - Lustră LED dimabilă TORSION, suspendată pe cablu, LED/60W/230V, negru
Redo 01-4363 - Candelabru LED dimmabil TORSION, suspendat pe cablu, 60W/230V, alb