Proiector LED portabil TIGRA LED/20W/3, 7V 4000K IP54 4400 mAh negru/galben204,90 RONdonoci, corpuri de iluminat, iluminat de interior, în funcție de destinație, garaj și subsolluminam.roSimilar cu Proiector LED portabil TIGRA LED/20W/3, 7V 4000K IP54 4400 mAh negru/galben
Proiector solar LED cu senzor LED/5W/3, 7V 4000K IP54 negru95,90 RONdonoci, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Proiector solar LED cu senzor LED/5W/3, 7V 4000K IP54 negru
WM-100W-FEQ - Proiector LED cu stativ, 100W, 230V, 4000K, IP65224,90 RONdonoci, corpuri de iluminat, iluminat de interior, în funcție de destinație, garaj și subsolluminam.roSimilar cu WM-100W-FEQ - Proiector LED cu stativ, 100W, 230V, 4000K, IP65
Brilagi - Aplica LED de exterior AURA, 20W, 230V, 4000K, IP54, negru304,20 RONbrilagi, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Brilagi - Aplica LED de exterior AURA, 20W, 230V, 4000K, IP54, negru