Pompa de caldura Aer-Apa, Daikin 16 kW, pentru incalzire, unitate interioara, Daikin, Altherma 3 R F EBBH16D6V, cu incalzitor electric rezerva de 6 kW + unitatea exterioara, ERLA16DV3, Daikin, A3RF, 230V/32A, MONOFAZAT