Rabalux 3347 - Plafonieră LED OSCAR 18W/230V119,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 3347 - Plafonieră LED OSCAR 18W/230V
Rabalux 77137 - Plafonieră LED pentru baie LOWAR cu senzor, 18W/230V, 3000K, IP44140,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 77137 - Plafonieră LED pentru baie LOWAR cu senzor, 18W/230V, 3000K, IP44
Rabalux 3411 - Plafonieră LED OSCAR, 36W, 230V, rotundă261,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 3411 - Plafonieră LED OSCAR, 36W, 230V, rotundă
Rabalux 75058 - Plafonieră LED pentru baie SLAVA, 18 W, 230 V, IP44, Ø 34 cm183,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 75058 - Plafonieră LED pentru baie SLAVA, 18 W, 230 V, IP44, Ø 34 cm
Rabalux 75057 - Plafonieră LED TOMA pentru baie, 18 W, 230 V, IP44, Ø 34 cm162,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 75057 - Plafonieră LED TOMA pentru baie, 18 W, 230 V, IP44, Ø 34 cm