Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 24W, 230V, 3000K, alb, IP6549,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 24W, 230V, 3000K, alb, IP65
Brilagi - LED Plafonieră încastrată pentru baie LED/4, 8W/230V 4000K alb IP6524,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - LED Plafonieră încastrată pentru baie LED/4, 8W/230V 4000K alb IP65
Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 6W, 230V, 4000K, alb, IP6528,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 6W, 230V, 4000K, alb, IP65
Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 9W, 230V, 4000K (alb neutru), negru, IP6531,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 9W, 230V, 4000K (alb neutru), negru, IP65
LED Plafonieră baie 24W 230V IP44 4000K 29x29 cm alb103,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED Plafonieră baie 24W 230V IP44 4000K 29x29 cm alb