Top Light COLUMBIA - lampă LED pentru oglindă de baie, 8W/230V, IP44, 40 cm, crom mat224,90 RONtop light, lampa baieluminam.roSimilar cu Top Light COLUMBIA - lampă LED pentru oglindă de baie, 8W/230V, IP44, 40 cm, crom mat
Top Light LED – Iluminare pentru oglindă de baie COLUMBIA, LED 12 W, 230 V, IP44, 60 cm, crom mat266,90 RONtop light, lampa baieluminam.roSimilar cu Top Light LED – Iluminare pentru oglindă de baie COLUMBIA, LED 12 W, 230 V, IP44, 60 cm, crom mat