Ledvance - Lampă LED pentru baie cu senzor, CEILING ROUND, 24W/230V, IP44101,90 RONledvance, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Ledvance - Lampă LED pentru baie cu senzor, CEILING ROUND, 24W/230V, IP44
Plafonieră LED Osram CEILING ROUND pentru baie, 18 W, 230 V, Ø 33 cm, IP44, alb107,90 RONosram, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED Osram CEILING ROUND pentru baie, 18 W, 230 V, Ø 33 cm, IP44, alb
Osram Plafonieră LED pentru baie CEILING ROUND, 18 W, 230 V, Ø 33 cm, IP44, alb86,90 RONosram, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Osram Plafonieră LED pentru baie CEILING ROUND, 18 W, 230 V, Ø 33 cm, IP44, alb