Brilagi - Aplica LED pentru baie FRAME, 50W, 230V, 3000/4000/6000K, IP44, albă357,00 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi - Aplica LED pentru baie FRAME, 50W, 230V, 3000/4000/6000K, IP44, albă
Brilagi FRAME - corp de iluminat LED pentru baie, 50W/230V, 3000/4000/6000K, 60x60, IP44308,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi FRAME - corp de iluminat LED pentru baie, 50W/230V, 3000/4000/6000K, 60x60, IP44
Plafonieră LED încastrată pentru baie 24W/230V 3000/4000/6000K IP44166,90 RONdonoci, lampa baieluminam.roSimilar cu Plafonieră LED încastrată pentru baie 24W/230V 3000/4000/6000K IP44
Rabalux 77181 - Plafonieră LED pentru baie LOWAR, 18W/230V, 3000/4000/6000K, IP44101,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 77181 - Plafonieră LED pentru baie LOWAR, 18W/230V, 3000/4000/6000K, IP44
Oglindă LED retroiluminată pentru baie Zuma Line D2383 24W/230V 3000/4000/6000K IP44 negru461,25 RONzuma line, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Oglindă LED retroiluminată pentru baie Zuma Line D2383 24W/230V 3000/4000/6000K IP44 negru
Zuma Line D2311 - Oglindă LED pentru baie cu iluminare integrată, 24W/230V, 3000/4000/6000K, IP44, albă436,25 RONzuma line, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Zuma Line D2311 - Oglindă LED pentru baie cu iluminare integrată, 24W/230V, 3000/4000/6000K, IP44, albă