Plafonieră LED modernă, 24 W, 230 V — temperatură de culoare selectabilă 3000/4000/6000 K, diametru 33 cm140,90 RONgeti, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED modernă, 24 W, 230 V — temperatură de culoare selectabilă 3000/4000/6000 K, diametru 33 cm
Rabalux - Plafonieră LED 24W/230V, 2800-6000K, IP44, alb224,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux - Plafonieră LED 24W/230V, 2800-6000K, IP44, alb
Plafonieră LED BRUNO LED/24W/230V 437mm 3000/4500/6000K Globo 41764-24305,90 RONglobo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED BRUNO LED/24W/230V 437mm 3000/4500/6000K Globo 41764-24
Plafonieră LED încastrată pentru baie 24W/230V 3000/4000/6000K IP44166,90 RONdonoci, lampa baieluminam.roSimilar cu Plafonieră LED încastrată pentru baie 24W/230V 3000/4000/6000K IP44
Plafonieră LED EVORA, 24W, 230V, 3000/4000/6000K, diametru 30 cm, neagră142,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED EVORA, 24W, 230V, 3000/4000/6000K, diametru 30 cm, neagră
Plafonieră LED EVORA 24W, 230V, 3000/4000/6000K, Ø 30 cm, albă162,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED EVORA 24W, 230V, 3000/4000/6000K, Ø 30 cm, albă
Plafonieră LED dimabilă 24W/230V 3000-6000K Ø 40 cm albă + telecomandă224,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED dimabilă 24W/230V 3000-6000K Ø 40 cm albă + telecomandă