Eglo 33978 - SALICETO Spot încastrat LED dimabil, 4W, 230V, IP2359,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 33978 - SALICETO Spot încastrat LED dimabil, 4W, 230V, IP23
Corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat Eglo 31696 SALICETO-Z LED/4, 7W/230V alb183,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat Eglo 31696 SALICETO-Z LED/4, 7W/230V alb
Eglo 902329 - Spot LED dimabil încastrat SALICETO, LED/6, 4W/230V, Ø 8, 8 cm, alb88,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 902329 - Spot LED dimabil încastrat SALICETO, LED/6, 4W/230V, Ø 8, 8 cm, alb
Eglo 902281 – Set 3× LED SALICETO, plafonieră dimabilă, 6, 4W, 230V, Ø8, 8 cm, negru257,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 902281 – Set 3× LED SALICETO, plafonieră dimabilă, 6, 4W, 230V, Ø8, 8 cm, negru
Eglo 96668 - Spot încastrat LED RGBW dimabil FUEVA-C LED/15, 6W/230V162,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 96668 - Spot încastrat LED RGBW dimabil FUEVA-C LED/15, 6W/230V
Eglo 95811 - Plafonieră încastrată LED PINEDA, 6W, 230V24,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 95811 - Plafonieră încastrată LED PINEDA, 6W, 230V
Eglo 902287 - Set 3x LED RGBW, spot încastrat reglabil SALICETO-Z LED/4, 7W/230V, negru348,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 902287 - Set 3x LED RGBW, spot încastrat reglabil SALICETO-Z LED/4, 7W/230V, negru
Eglo 902331 - Set cu 3 LED-uri, plafonieră dimabilă SALICETO, 6, 4 W, 230 V, Ø 8, 8 cm, crom100,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 902331 - Set cu 3 LED-uri, plafonieră dimabilă SALICETO, 6, 4 W, 230 V, Ø 8, 8 cm, crom