Lucide 07121/24/30 - Plafonieră LED ELLY dimabilă 24W/230V 2700/3300/4000K266,90 RONlucide, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lucide 07121/24/30 - Plafonieră LED ELLY dimabilă 24W/230V 2700/3300/4000K
Brilagi - Plafonieră LED MATTEO, 24 W, 230 V, Ø 31 cm, verde162,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED MATTEO, 24 W, 230 V, Ø 31 cm, verde
Plafonieră LED încastrată dimabilă 2 în 1 CERES 30W/230V IP44 albă Lucide 28112/30/31297,90 RONlucide, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED încastrată dimabilă 2 în 1 CERES 30W/230V IP44 albă Lucide 28112/30/31
Brilagi - Plafonieră LED LUCIA, 24 W, 230 V, Ø 31 cm, maro162,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED LUCIA, 24 W, 230 V, Ø 31 cm, maro