Lucide 07121/24/30 - Plafonieră LED ELLY dimabilă 24W/230V 2700/3300/4000K266,90 RONlucide, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lucide 07121/24/30 - Plafonieră LED ELLY dimabilă 24W/230V 2700/3300/4000K
Plafonieră LED CLEO 24W 230V 4000K, Ø 30 cm, alb423,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED CLEO 24W 230V 4000K, Ø 30 cm, alb
LED Plafonieră baie 24W 230V IP44 4000K 29x29 cm alb103,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED Plafonieră baie 24W 230V IP44 4000K 29x29 cm alb
Plafonieră LED AORA 24W, 230V, 4000K, IP40, Ø29 cm, alb101,90 RONprezent, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED AORA 24W, 230V, 4000K, IP40, Ø29 cm, alb
LED plafonieră baie 24W 230V IP44 4000K pr. 29 cm alb151,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu LED plafonieră baie 24W 230V IP44 4000K pr. 29 cm alb
Brilagi - Plafonieră LED SLIMFRAME dimabilă, 36W, 230V, 45x45 cm, albă + telecomandă246,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED SLIMFRAME dimabilă, 36W, 230V, 45x45 cm, albă + telecomandă
Osram - Plafonieră LED rotundă CEILING ROUND, 24W/230V, 4000K, Ø 37 cm, alb117,90 RONosram, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Osram - Plafonieră LED rotundă CEILING ROUND, 24W/230V, 4000K, Ø 37 cm, alb