Plafonieră LED DAWN LED/14W/230V neagră Philips
Eglo 901505-LED RGBW Plafonieră dimabilă MORADILLO-Z LED/14W/230V 30x30cm neagră
luminam.ro
Philips - Plafonieră LED reglabilă Hue ENRAVE XL LED/48W/230V neagră + telecomandă
luminam.ro
Philips - Plafonieră LED reglabilă Hue ENRAVE L LED/33, 5W/230V neagră + telecomandă
Philips Plafonieră LED reglabilă Hue ENRAVE M, 19, 2 W, 230 V, neagră, cu telecomandă
Plafonieră LED Philips Hue RGB, reglabilă, 52, 5 W, 230 V, diam. 425 mm, neagră