Plafonieră NATIA Ø 45 cm, 1xE27, 60W, 230V, alb/negru327,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră NATIA Ø 45 cm, 1xE27, 60W, 230V, alb/negru
Plafonieră NATIA, 1 x E27, 60W, 230V, Ø 45 cm, alb/maro379,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră NATIA, 1 x E27, 60W, 230V, Ø 45 cm, alb/maro
140014 - Plafonier LED ARENA 43W 230V595,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu 140014 - Plafonier LED ARENA 43W 230V
Plafonieră NATIA, 1 x E27, 60 W, 230 V, Ø 45 cm, alb/maro327,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră NATIA, 1 x E27, 60 W, 230 V, Ø 45 cm, alb/maro
Brilagi - Plafonieră TRIO, 3x E27, 60 W, 230 V, diametru 60 cm, maro/bej/alb719,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră TRIO, 3x E27, 60 W, 230 V, diametru 60 cm, maro/bej/alb