Lustră LED pe cablu UNION Redo 01-2207 LED/50W/230V 3000K d. 90 cm negru
Redo 01-2672 - Lustră LED dimabilă ICONIC pe cablu, LED/50W/230V, Ø 58 cm, albă
luminam.ro
Redo 01-2596 - Lampă suspendată LED dimabilă pe cablu BIAS LED/87, 4W/230V 3000K, negru
luminam.ro
Redo 01-2599 - Lustră LED dimabilă pe cablu BIAS LED/108, 6W/230V 3000K neagră
Redo 01-3047 - Lustră LED suspendată pe cablu LAKE, 13W, 230V, CRI 90, Ø 50 cm, negru