Redo 01-2596 - Lampă suspendată LED dimabilă pe cablu BIAS LED/87, 4W/230V 3000K, negru2.018,90 RONredo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Redo 01-2596 - Lampă suspendată LED dimabilă pe cablu BIAS LED/87, 4W/230V 3000K, negru
Redo 01-2594 - Lustră LED dimmabilă pe cablu BIAS LED/87, 4W/230V 3000K albă1.747,05 RONredo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Redo 01-2594 - Lustră LED dimmabilă pe cablu BIAS LED/87, 4W/230V 3000K albă
Redo 01-893 - Lustră LED PULSE suspendată pe cablu, LED/23, 1W/230V, crom mat534,90 RONredo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Redo 01-893 - Lustră LED PULSE suspendată pe cablu, LED/23, 1W/230V, crom mat
Redo 01-1580 - Candelabru suspendat pe cablu EDISON, 5x E27 / 42W / 230V, Ø 53 cm, negru/cupru513,90 RONredo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Redo 01-1580 - Candelabru suspendat pe cablu EDISON, 5x E27 / 42W / 230V, Ø 53 cm, negru/cupru