Rabalux 72306 ISAURE – Pendul LED dimmabil pe cablu, 100W/230V, 3000–6500K + telecomandă864,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 72306 ISAURE – Pendul LED dimmabil pe cablu, 100W/230V, 3000–6500K + telecomandă
Rabalux 71302 - Lampă de tavan ISAURE LED, 24 W, 230 V417,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 71302 - Lampă de tavan ISAURE LED, 24 W, 230 V