Rabalux 72347 - Lustră suspendată pe cablu BELIZA, LED 55W, 230V, 3000K369,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 72347 - Lustră suspendată pe cablu BELIZA, LED 55W, 230V, 3000K
Rabalux 72414 - Pendul LED ZOFRAEL pe cablu, 6W, 230V, 3000K286,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 72414 - Pendul LED ZOFRAEL pe cablu, 6W, 230V, 3000K
Rabalux 72282 - Lustră LED KALLIRA pe cablu, 72 W, 230 V, 3000 K554,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 72282 - Lustră LED KALLIRA pe cablu, 72 W, 230 V, 3000 K
Rabalux 72149 - Lustru LED ADALIND suspendat pe cablu, 40W, 230V, 3000K719,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 72149 - Lustru LED ADALIND suspendat pe cablu, 40W, 230V, 3000K
Redo 01-2594 - Lustră LED dimmabilă pe cablu BIAS LED/87, 4W/230V 3000K albă1.747,05 RONredo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Redo 01-2594 - Lustră LED dimmabilă pe cablu BIAS LED/87, 4W/230V 3000K albă