Lustră LED pe cablu ARTISAN, 36W, 230V, 4000K, negru461,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lustră LED pe cablu ARTISAN, 36W, 230V, 4000K, negru
RIBBON Lustră LED pe cablu, 25W, 230V, 4000K, negru389,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu RIBBON Lustră LED pe cablu, 25W, 230V, 4000K, negru