Lustră LED pe cablu Ideal Lux ORACLE LED/35W/230V 3000K d. 70 cm CRI 90 negru
Lustră LED pe cablu Ideal Lux HULAHOOP LED/39W/230V 3000K d. 81, 5 cm CRI 90 alb
luminam.ro
Lustră LED dimabilă pe cablu Ideal Lux ORACLE S LED/40W/230V 4000K d. 70 cm negru
luminam.ro
Ideal Lux - DORICA, lustra LED dimabilă pe cablu, 35W/230V, CRI 90, 140 cm, negru
Lustră LED dimabilă pe cablu Ideal Lux ORACLE SLIM LED/40W/230V 4000K d. 70 cm
Lustră LED dimabilă pe cablu Ideal Lux ORACLE SLIM LED/42W/230V 4000K d. 90 cm negru
Ideal Lux ORACLE SLIM - Pendul LED pe cablu, 42W, 230V, 3000K, diam. 90 cm, negru