Orion HL 6-1663 - Lustr LED CIRCUS 36W/230V dimabil pe cablu auriu1.647,90 RONorion, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Orion HL 6-1663 - Lustr LED CIRCUS 36W/230V dimabil pe cablu auriu
Orion DL 7-699/45 LED MANTA 38W 230V 2700-4000K pr. 45 cm iluminat ambiental1.395,00 RONorion, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Orion DL 7-699/45 LED MANTA 38W 230V 2700-4000K pr. 45 cm iluminat ambiental
Brilo - Plafonieră LED dimabilă, 30W, 230V, 3000K, crom mat472,90 RONbrilo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilo - Plafonieră LED dimabilă, 30W, 230V, 3000K, crom mat
Orion - Plafonieră LED dimabilă DISC, 30W/230V, 2700/3000/4000K, Ø 40 cm, alb595,90 RONorion, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Orion - Plafonieră LED dimabilă DISC, 30W/230V, 2700/3000/4000K, Ø 40 cm, alb