LED Plafonieră dimmabilă DESERT cu control la distanță LED/36W/230V
Releu Wi-Fi Sonoff Mini-Dim cu Monitorizare Consum & Control de La Distanta
case-smart.ro
Cheie inteligenta Nuki Fob, Pentru Nuki Smart Lock, Control de la distanta, Bluetooth 4.0
Reducere. Specificatii: Dimensiuni: 55 x 24 x 6 mm Alimentare: baterie CR1632 (inclusa) Bluetooth 4.0 Temperatura de operare: 10-40C Raza bluetooth: aprox. 1...
case-smart.ro
NA Răcitor de aer tip turn, controlat de la distanță - 10047884
Potrivit pentru: 10028303, 10040206.
klarstein.ro
Releu Sonoff ZigBee Mini R2, Programare, Control de la distanta, Protocol ZigBee 3.0
HOMCOM Ventilator de tavan cu lumină LED 6 viteze Motor reversibil și control la distanță Putere 45 W Ø50x13, 5 cm Negru | Aosom Romania
aosom.ro
NA Răcitor de aer tip turn, controlat de la distanță - 10047885
Potrivit pentru: 10029328, 10035835, 10034651, 10040208, 10040205.
klarstein.ro
Globo 59229B - Lampă de podea LED BIZZY, reglabilă, cu control tactil, 36W, 230V