Eglo TRINIDAD 35196 - Plafonieră LED RGBW cu lator, 3xLED/8, 5W/230V+LED/6W, negru+telecomandă822,90 RONeglo, ventilatorluminam.roSimilar cu Eglo TRINIDAD 35196 - Plafonieră LED RGBW cu lator, 3xLED/8, 5W/230V+LED/6W, negru+telecomandă
Eglo 97523 - LED Plafonieră dimmabilă TORANO 3xLED/5, 4W/230V142,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 97523 - LED Plafonieră dimmabilă TORANO 3xLED/5, 4W/230V
Trio - Plafonieră LED dimabilă FRANKLIN 3xLED/8, 5W/230V Ø 35 cm crom286,90 RONtrio, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Trio - Plafonieră LED dimabilă FRANKLIN 3xLED/8, 5W/230V Ø 35 cm crom
Lustră LED pe cablu dimabilă TIRIAC 3xLED/8, 5W/230V albă Trio307,90 RONtrio, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lustră LED pe cablu dimabilă TIRIAC 3xLED/8, 5W/230V albă Trio
Eglo 35198-LED lator de tavan SAYULITA 3xLED/8, 5W/230V diam.45, 5cm negru+telecomandă554,90 RONeglo, ventilatorluminam.roSimilar cu Eglo 35198-LED lator de tavan SAYULITA 3xLED/8, 5W/230V diam.45, 5cm negru+telecomandă
Paulmann 92695 - Set 3x LED 8W Dimmabil Spot DICE 230V144,90 RONpaulmann, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Paulmann 92695 - Set 3x LED 8W Dimmabil Spot DICE 230V
Leuchten Direkt 19032-18 - LED Lustră dimmabilă pe tijă CURLS 3xLED/25, 8W/230V802,90 RONleuchten direkt, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Leuchten Direkt 19032-18 - LED Lustră dimmabilă pe tijă CURLS 3xLED/25, 8W/230V
Paul Neuhaus 415-18 - LED Lampadar dimmabil SELINA 3xLED/10, 2W/230V1.853,90 RONpaul neuhaus, lampa de birouluminam.roSimilar cu Paul Neuhaus 415-18 - LED Lampadar dimmabil SELINA 3xLED/10, 2W/230V
- Spot LED RGBW MESH, dimmabil, 3xLED/4, 9W/230V, 2700-6500K, alb, cu telecomandă266,90 RONb.v., lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu - Spot LED RGBW MESH, dimmabil, 3xLED/4, 9W/230V, 2700-6500K, alb, cu telecomandă