Eglo 98678 - Lustra LED pe cablu ENALURI LED/5, 4W/230V59,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 98678 - Lustra LED pe cablu ENALURI LED/5, 4W/230V
Lustră LED dimabilă pe cablu Eglo 900906 ALMUDAINA 4xLED/5, 4W/230V1.000,00 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lustră LED dimabilă pe cablu Eglo 900906 ALMUDAINA 4xLED/5, 4W/230V
Lustră LED suspendată pe cablu GALA, 54W/230V, Ø 60 cm, argintiu1.235,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lustră LED suspendată pe cablu GALA, 54W/230V, Ø 60 cm, argintiu
Eglo 99107 - Lustră LED suspendată pe cablu ENALURI 4xLED/5, 4W/230V224,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 99107 - Lustră LED suspendată pe cablu ENALURI 4xLED/5, 4W/230V
Eglo 39372 - LED Lustră pe cablu dimmabilă BADALONA 5xLED/5, 4W/230V513,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 39372 - LED Lustră pe cablu dimmabilă BADALONA 5xLED/5, 4W/230V
Brilagi FALCON MODERN - lustră LED reglabilă suspendată pe cablu, 54W, 230V, 60 cm, negru, telecomandă inclusă620,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi FALCON MODERN - lustră LED reglabilă suspendată pe cablu, 54W, 230V, 60 cm, negru, telecomandă inclusă
Brilagi - Lustru suspendat pe cablu FALCON MODERN, LED dimabil, 54W/230V, 60 cm, bej + telecomandă620,90 RONbrilagi, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Brilagi - Lustru suspendat pe cablu FALCON MODERN, LED dimabil, 54W/230V, 60 cm, bej + telecomandă
Eglo 99609 - Plafonieră LED SARGINTO, LED/6, 3W/230V + LED/5, 4W198,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 99609 - Plafonieră LED SARGINTO, LED/6, 3W/230V + LED/5, 4W
Eglo 99606 - Plafonieră LED SARGINTO, LED 6, 3W/230V + LED 5, 4W142,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 99606 - Plafonieră LED SARGINTO, LED 6, 3W/230V + LED 5, 4W
Eglo 98655 - Plafonieră LED MONGODIO 1 LED/5, 4W/230V117,65 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 98655 - Plafonieră LED MONGODIO 1 LED/5, 4W/230V
Eglo 96517 - LED Lampa suspendata MUSERO 1 LED/5, 4W/230V146,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 96517 - LED Lampa suspendata MUSERO 1 LED/5, 4W/230V
Eglo 93921 - LED Plafoniera VERDESCA 4xLED/5, 4W/230V107,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 93921 - LED Plafoniera VERDESCA 4xLED/5, 4W/230V