Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 6W/230V, 4000K, negru, IP6528,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 6W/230V, 4000K, negru, IP65
Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 6W, 230V, 4000K, alb, IP6528,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 6W, 230V, 4000K, alb, IP65
- Corp de iluminat LED încastrat 6W/230V 4000K 12x12 cm alb14,29 RONb.v., lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu - Corp de iluminat LED încastrat 6W/230V 4000K 12x12 cm alb
Corp de iluminat LED încastrat NEXXO, 7 W, 230 V, 3000/3500/4000 K, argintiu, Ø 12 cm92,90 RONdonoci, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED încastrat NEXXO, 7 W, 230 V, 3000/3500/4000 K, argintiu, Ø 12 cm