Philips LED lampă de birou tactilă SWORD, dimabilă, 12W, 230V, 2700-6500K472,90 RONphilips, lampa de birouluminam.roSimilar cu Philips LED lampă de birou tactilă SWORD, dimabilă, 12W, 230V, 2700-6500K
Lampă LED tactilă dimabilă de masă Globo 58439W BRIGHTON 5W/230V 2700/4000/6500K alb137,99 RONglobo, lampa de birouluminam.roSimilar cu Lampă LED tactilă dimabilă de masă Globo 58439W BRIGHTON 5W/230V 2700/4000/6500K alb
Top Light - Lampă de birou LED VIOLA, dimabilă, cu senzor tactil, 12W/230V, 2700–6500K, neagră204,90 RONtop light, lampa de birouluminam.roSimilar cu Top Light - Lampă de birou LED VIOLA, dimabilă, cu senzor tactil, 12W/230V, 2700–6500K, neagră