Lampă LED dimabilă de masă WO3000-W LED/4, 5W/5V 3000/4000/6500K alb119,90 RONdonoci, lampa de birouluminam.roSimilar cu Lampă LED dimabilă de masă WO3000-W LED/4, 5W/5V 3000/4000/6500K alb
Lampă dimabilă de masă LED/10, 6W FLEXBAR 230V 3000/4000/6500K Paulmann 78911525,90 RONpaulmann, lampa de birouluminam.roSimilar cu Lampă dimabilă de masă LED/10, 6W FLEXBAR 230V 3000/4000/6500K Paulmann 78911
Lampă LED reîncărcabilă dimabilă de masă LED/3, 5W/5V 3000/4000/6500K negru204,90 RONdonoci, lampa de birouluminam.roSimilar cu Lampă LED reîncărcabilă dimabilă de masă LED/3, 5W/5V 3000/4000/6500K negru