Lampă LED de exterior Ideal Lux STYLE LED/8, 5W/230V 4000K 50 cm CRI 90 IP54 negru492,90 RONideal lux, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Lampă LED de exterior Ideal Lux STYLE LED/8, 5W/230V 4000K 50 cm CRI 90 IP54 negru
Prezent 12105 - Lampă LED de exterior SERA, 7W, 230V, 4000K, IP54224,90 RONprezent, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Prezent 12105 - Lampă LED de exterior SERA, 7W, 230V, 4000K, IP54