Redo 90587 - Lampă LED de exterior cu senzor FLIP, 20W, 230V, 3000K, IP54, antracit773,90 RONredo, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Redo 90587 - Lampă LED de exterior cu senzor FLIP, 20W, 230V, 3000K, IP54, antracit
Redo 9594 - Aplica LED de perete pentru exterior ETA, 6W/230V, 3000K, IP54, antracit389,90 RONredo, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Redo 9594 - Aplica LED de perete pentru exterior ETA, 6W/230V, 3000K, IP54, antracit
Brilagi - Aplică LED de exterior AURA, 20W, 230V, 3000K, IP54, antracit304,20 RONbrilagi, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Brilagi - Aplică LED de exterior AURA, 20W, 230V, 3000K, IP54, antracit
Redo 90527 - Aplică de perete BRIO pentru exterior, LED, 6 W, 230 V, 3000 K, IP54, antracit245,90 RONredo, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Redo 90527 - Aplică de perete BRIO pentru exterior, LED, 6 W, 230 V, 3000 K, IP54, antracit