Brilagi - LED Plafonieră încastrată pentru baie LED/4, 8W/230V 4000K alb IP6524,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - LED Plafonieră încastrată pentru baie LED/4, 8W/230V 4000K alb IP65
Corp de iluminat LED încastrat pentru baie LED/4, 8W/230V 4000K alb IP6526,90 RONb.v., lampa baieluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED încastrat pentru baie LED/4, 8W/230V 4000K alb IP65
Brilagi - Spot încastrat LED pentru baie, 12W, 230V, 4000K, alb, IP6533,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - Spot încastrat LED pentru baie, 12W, 230V, 4000K, alb, IP65
Osram - Spot încastrat TWIST LED, 10W, 230V, 4000K, Ø 9, 3 cm, alb142,90 RONosram, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Osram - Spot încastrat TWIST LED, 10W, 230V, 4000K, Ø 9, 3 cm, alb
Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 6W, 230V, 4000K, alb, IP6528,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - Plafonieră LED încastrată pentru baie, 6W, 230V, 4000K, alb, IP65