Hidrofor cu rezervor 800W 1max 53 L/min 3bar 40m RDP-WP800S", Raider, 071106 Hidrofor cu rezervor 800W 1max 53 L/min 3bar 40m RDP-WP800S, Raider, 0711
Klarstein CircleDry Smart 16 L dezumidificator, 16 L/zi, 290 W, 30-40m², WiFi, timer, filtru
klarstein.ro
Klarstein Victoria 20, cuptor cu microunde încorporabil, 20 l, 800 W, grill: 1000 W, negru
klarstein.ro
Klarstein Set mic dejun Velaire | prăjitor de pâine cu 2 fante și ceainic | 800 W | 1, 7 l
Klarstein Victoria 20, cuptor cu microunde încorporabil, 20 l, 800 W, grill: 1000 W, alb-mat
vidaXL Rezervor de apă cu robinet, pliabil, 100 L, PVC
vidaxl.ro
vidaxl.ro
vidaXL Rezervor de apă cu robinet, pliabil, 5000 L, PVC
Blender de mana Berlinger Haus, Black Rose, 800W, 6 L, inox/plastic, negru/roz
mezoni.ro
vidaXL Rezervor de apă cu robinet, pliabil, 360 L, PVC
vidaXL Rezervor de apă cu robinet, pliabil, 500 L, PVC
Aparat electric de cafea Berlinger Haus, Burgundy, 800W, 1.5 L, inox, rosu
mezoni.ro
Aparat de gatit la aburi Berlinger Haus, Black Rose, 800W, 6 L, plastic, negru/transparent
Reducere. Control cronometru (minute): cronometru 60 minuteIndicator nivel apa 1.2 LIntrare apa pe ambele partiIndicator luminos alimentarePutere: 800 W, 220...
Oala cu capac Domingo, Domotti, 22 cm, 5.3 L, inox/sticla, argintiu
Grosimea peretilor este de 0.4 mm si au un marcaj de capacitate care ajuta la masurarea cantitatii potrivite de lichid. Oalele sunt potrivite pentr...
Rezervor de apă pliabil 1000 L, verde
e4home.ro
vidaXL Grilaj de Securitate pentru Feronerie cu 3 Bare Încuiate 3 pcs
Klarstein Cool Kid, mini-frigider cu compartiment de congelare de 4 l, 66 l, 41 dB, F, negru
vidaXL Grilaj de Securitate pentru Feronerie cu 3 Bare Încuiate
Rezervor din oțel inoxidabil 0, 7 l + lingură
astoreo.ro
Outsunny Rola de Gradina din Metal Negru Rezervor 60 L Φ50 cm
aosom.ro
Set Rezervor 8 L si 2 Cani Cupru Lucios pentru Apa Ayurveda AlmaCozinha
fabricadetuica.ro
Klarstein DryFy 20L dezumidificator, 20 l/zi, 50m², 230 m³/h, timer, rezervor de apă, mobil
Set Rezervor 8 L Lovitura Ciocan si 2 Cani Cupru 400 ml pentru Apa Ayurveda AlmaCozinha
fabricadetuica.ro
Klarstein Caldwell Ice Ball Maker 12 kg/24h Rezervor de apă: 1, 3 l
Klarstein Set de mic dejun Velaire | prăjitor de pâine, fierbător electric și aparat de cafea | 800 W | 10 cești | 1, 7 l