Hidrofor cu pompa autoamorsanta Wasserkonig WSK4950-25, putere 1200 W, debit 4860 l/h, inaltime refulare 50 m, vas de expansiune 24 litri
DURHAND Spalator sub presiune putere 150 bari max, debit 510 l/h max, motor 1800W furtun 6m si cablu 5m cu roti albastru | Aosom Romania imagine
DURHAND Spalator sub presiune putere 150 bari max, debit 510 l/h max, motor 1800W furtun 6m si cablu 5m cu roti albastru | Aosom Romania
durhand, mobila si decoratiuni, mobila baie, carucioare pentru curatenie
aosom.ro
burnit by sunsystem, termoseminee pe peleti
fornello.ro
Pachet Centrala pe combustibil solid ​Sunsystem Burnit NWB 25 kW, boiler termoelectric, vas expansiune, pompa circulare, controller pompa, fitinguri montaj imagine
Pachet Centrala pe combustibil solid ​Sunsystem Burnit NWB 25 kW, boiler termoelectric, vas expansiune, pompa circulare, controller pompa, fitinguri montaj
Pachet Centrala pe combustibil solid ​Sunsystem Burnit NWB 25 kW, boiler termoelectric, vas expansiune, pompa circulare, controller pompa, fitingur...
burnit by sunsystem, cazane combustibil solid
fornello.ro
Outsunny Aparat de spălat sub presiune cu pompă din aluminiu 135 bar presiune maximă 1800W putere 540 l/h furtun 5m duză reglabilă & mânere | Aosom Romania imagine
Outsunny Aparat de spălat sub presiune cu pompă din aluminiu 135 bar presiune maximă 1800W putere 540 l/h furtun 5m duză reglabilă & mânere | Aosom Romania
Curățare ușoară a petelor încăpățânate – cu acest aparat de spălat sub presiune portabil de la Outsunny. Motorul de 1800 W cu o presiune de 135 bar...
outsunny, mobila si decoratiuni, mobila baie, carucioare pentru curatenie
aosom.ro
Similar cu Hidrofor cu pompa autoamorsanta Wasserkonig WSK4950-25, putere 1200 W, debit 4860 l/h, inaltime refulare 50 m, vas de expansiune 24 litri