Hidrofor cu pompa autoamorsanta Wasserkonig WSK4748-25, corp fonta, negru, putere 1050 W, debit 4740 l/h, inaltime refulare 48 m, vas de expansiune 24 litri
DURHAND Spalator sub presiune putere 150 bari max, debit 510 l/h max, motor 1800W furtun 6m si cablu 5m cu roti albastru | Aosom Romania imagine
DURHAND Spalator sub presiune putere 150 bari max, debit 510 l/h max, motor 1800W furtun 6m si cablu 5m cu roti albastru | Aosom Romania
durhand, mobila si decoratiuni, mobila baie, carucioare pentru curatenie
aosom.ro
burnit by sunsystem, termoseminee pe peleti
fornello.ro
Pachet Centrala pe combustibil solid ​Sunsystem Burnit NWB 25 kW, boiler termoelectric, vas expansiune, pompa circulare, controller pompa, fitinguri montaj imagine
Pachet Centrala pe combustibil solid ​Sunsystem Burnit NWB 25 kW, boiler termoelectric, vas expansiune, pompa circulare, controller pompa, fitinguri montaj
Pachet Centrala pe combustibil solid ​Sunsystem Burnit NWB 25 kW, boiler termoelectric, vas expansiune, pompa circulare, controller pompa, fitingur...
burnit by sunsystem, cazane combustibil solid
fornello.ro
Similar cu Hidrofor cu pompa autoamorsanta Wasserkonig WSK4748-25, corp fonta, negru, putere 1050 W, debit 4740 l/h, inaltime refulare 48 m, vas de expansiune 24 litri