Heinner HHB-DC1000SSBK - Mixer vertical 1000W/230V crom mat267,90 RONheinner, produse electrice, electrocasnice, electrocasnice mici, mixereluminam.roSimilar cu Heinner HHB-DC1000SSBK - Mixer vertical 1000W/230V crom mat
Heinner HB-DC600WH - Mixer vertical 600 W / 230 V alb/maro195,90 RONheinner, produse electrice, electrocasnice, electrocasnice mici, mixereluminam.roSimilar cu Heinner HB-DC600WH - Mixer vertical 600 W / 230 V alb/maro
Sencor - cuptor cu microunde cu funcție grill, 700 W/1000 W, 230 V, 20 L, crom mat410,90 RONsencor, produse electrice, electrocasnice, electrocasnice miciluminam.roSimilar cu Sencor - cuptor cu microunde cu funcție grill, 700 W/1000 W, 230 V, 20 L, crom mat
Niceboy Twister T1 Set - Blender vertical cu accesorii, 500 W / 230 V, negru164,90 RONniceboy, produse electrice, electrocasnice, electrocasnice mici, mixereluminam.roSimilar cu Niceboy Twister T1 Set - Blender vertical cu accesorii, 500 W / 230 V, negru