Redo 01-1972 - Pendul LED ALLURIA pe cablu, 1x E27, 5W, 230V, Ø 25 cm162,90 RONredo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Redo 01-1972 - Pendul LED ALLURIA pe cablu, 1x E27, 5W, 230V, Ø 25 cm
Lustră suspendată pe cablu ALBA, 1x E27, 15 W, 230 V, Ø 45 cm, negru/maro451,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lustră suspendată pe cablu ALBA, 1x E27, 15 W, 230 V, Ø 45 cm, negru/maro
Lampă suspendată pe cablu ETNA II, 1x E27 / 15W / 230V, Ø 18, 5 cm, verde162,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lampă suspendată pe cablu ETNA II, 1x E27 / 15W / 230V, Ø 18, 5 cm, verde
SL.1849 - Pendul suspendat pe cablu NEVIA, 1 x E27, 15 W, 230 V, Ø 40 cm, taupe410,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu SL.1849 - Pendul suspendat pe cablu NEVIA, 1 x E27, 15 W, 230 V, Ø 40 cm, taupe
Lampă suspendată pe cablu NEOMI, 1x E27, 15W, 230V, negru299,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lampă suspendată pe cablu NEOMI, 1x E27, 15W, 230V, negru
Lustră suspendată pe cablu TOTI, 1x E27, 15 W, 230 V, bej165,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Lustră suspendată pe cablu TOTI, 1x E27, 15 W, 230 V, bej