Eglo 97648 - Lampă spot LED CERTINO 5xLED/4, 5W/230V101,90 RONeglo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Eglo 97648 - Lampă spot LED CERTINO 5xLED/4, 5W/230V
Eglo 95398 - Plafonieră LED VELARDE 5xLED/3, 7W/230V121,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 95398 - Plafonieră LED VELARDE 5xLED/3, 7W/230V
Eglo 97487 - Plafonier LED VALLEMARE 5xLED/6, 6W/230V1.028,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 97487 - Plafonier LED VALLEMARE 5xLED/6, 6W/230V
Paulmann 94418 - Set 5x LED/4, 5W sistem complet cu cablu ROUNDMAC 230V negru1.235,90 RONpaulmann, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Paulmann 94418 - Set 5x LED/4, 5W sistem complet cu cablu ROUNDMAC 230V negru
Plafonieră LED Brilliant CUBIX 5xLED/7, 6W/230V 3000K alb198,90 RONbrilliant, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED Brilliant CUBIX 5xLED/7, 6W/230V 3000K alb