Lampă de masă SATTI 1x E14, 40W, 230V, crem69,00 RONdonoci, lampa de birouluminam.roSimilar cu Lampă de masă SATTI 1x E14, 40W, 230V, crem
Globo 24002W - Lampă de masă NARRI 1xE27/40W/230V78,90 RONglobo, lampa de birouluminam.roSimilar cu Globo 24002W - Lampă de masă NARRI 1xE27/40W/230V