Eglo 33978 - SALICETO Spot încastrat LED dimabil, 4W, 230V, IP2359,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 33978 - SALICETO Spot încastrat LED dimabil, 4W, 230V, IP23
Eglo 902287 - Set 3x LED RGBW, spot încastrat reglabil SALICETO-Z LED/4, 7W/230V, negru348,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 902287 - Set 3x LED RGBW, spot încastrat reglabil SALICETO-Z LED/4, 7W/230V, negru
Corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat Eglo 31696 SALICETO-Z LED/4, 7W/230V alb183,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat Eglo 31696 SALICETO-Z LED/4, 7W/230V alb
Eglo 902329 - Spot LED dimabil încastrat SALICETO, LED/6, 4W/230V, Ø 8, 8 cm, alb88,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 902329 - Spot LED dimabil încastrat SALICETO, LED/6, 4W/230V, Ø 8, 8 cm, alb