Eglo 33978 - SALICETO Spot încastrat LED dimabil, 4W, 230V, IP2359,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 33978 - SALICETO Spot încastrat LED dimabil, 4W, 230V, IP23
Eglo 902287 - Set 3x LED RGBW, spot încastrat reglabil SALICETO-Z LED/4, 7W/230V, negru348,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 902287 - Set 3x LED RGBW, spot încastrat reglabil SALICETO-Z LED/4, 7W/230V, negru
Corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat Eglo 31696 SALICETO-Z LED/4, 7W/230V alb183,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat Eglo 31696 SALICETO-Z LED/4, 7W/230V alb
Eglo 902329 - Spot LED dimabil încastrat SALICETO, LED/6, 4W/230V, Ø 8, 8 cm, alb88,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 902329 - Spot LED dimabil încastrat SALICETO, LED/6, 4W/230V, Ø 8, 8 cm, alb
Eglo 902278 - Set 3 spoturi LED SALICETO pentru tavan încastrat, reglabile, LED 4, 8W/230V, Ø 8, 8 cm, negru286,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 902278 - Set 3 spoturi LED SALICETO pentru tavan încastrat, reglabile, LED 4, 8W/230V, Ø 8, 8 cm, negru
Eglo 902286 - Set 3x spoturi LED RGBW dimmabile încastrate SALICETO-Z, 4, 7 W, 230 V, alb389,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 902286 - Set 3x spoturi LED RGBW dimmabile încastrate SALICETO-Z, 4, 7 W, 230 V, alb
Eglo 902277 - Set 3 spoturi LED încastrate SALICETO, reglabile, 4, 8W/230V, Ø 8, 8 cm, alb257,90 RONeglo, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Eglo 902277 - Set 3 spoturi LED încastrate SALICETO, reglabile, 4, 8W/230V, Ø 8, 8 cm, alb